درباره ما

گروه مشاوران مدیریت و فناوری غزال با ایده سازمان مشاوره مدیریت تمام خدمت (Full Service) در ایران آغاز به کار کرد. بنیانگذاران این شرکت، با پیشینه بیش از دو دهه فعالیت در حوزه صنعت مشاوره مدیریت، تمامی دانش و تجربه عملی خود را به اشتراک گذاشته اند تا بتوانند ، در رویارویی با چالش ها و بهره مندی از فرصت ها در کنار سازمان های ایرانی بوده و منشا اثر در پیشرفت سازمان ها و اقتصاد کشور باشند.

در این گروه ما بر این باور هستیم که سازمان های ایرانی برای رسیدن به جایگاه والا و ارتقاء به کلاس جهانی می بایست راه هوشمندانه را طی کنند. برای پیمودن این راه نیاز به کوله باری از دانش، خرد، تجربه و اقدام عملی است. گروه مشاوران مدیریت و فناوری غزال با در اختیار داشتن مدل جامع و منحصربفرد خود، در تمام زمینه های دانش مدیریت، در کنار سازمان ها می باشد.

ما عمیقاً معتقد هستیم که امروز، مدیران سازمان ها به جای اینکه در کشاکش فعالیت های روزمره سازمان درگیر و گرفتار شوند، نیازمند این هستند که در جایگاه یک متفکر و تصمیم ساز در سازمان عمل کنند. این مهم زمانی میسر خواهد شد که خلاقیت، دانش و استانداردهای مدیریت با فناوری های دیجیتال در هم آمیخته شود.

آنچه گروه مشاوران مدیریت و فناوری غزال را متفاوت می سازد، در اختیار داشتن مدلی جامع و منحصربفرد با تکیه بر خلاقیت، نوآوری و تجارب عملی مشاوران خود و همچنین تلفیق فناوری دیجیتال با دانش مدیریت است.
درباره غزال

خدمات غزال

می خواهید در رابطه با خدمات غزال بیشتر بدانید؟ از بخش خدمات دیدن فرمایید.

مقالات تخصصی مدیریت

در صورتی که به مقالات مدیریت علاقه دارید از مجله غزال دیدن کنید

دعوت به همکاری

جهت همکاری با گروه غزال می توانید فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم
همکاران گروه غزال

امین دغاقله

مدیر فناوری اطلاعات

مسعود محمدی

مدیر بازاریابی

کوروش صالحی

مدیر عامل

کیانوش صالحی

مدیر تحلیل داده